Opinie

Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor i złego słowa nie powiem. Bardzo zaangażowana, dokładna w swojej pracy. Potrafi tłumaczyć w prosty sposób czego dotyczy problem. Pomogła mi bardzo, place skórne zniknęły po kilku dniach od smarowania maścią.

Zaniepokoiły mnie zmiany skórne i w związku z tym zdecydowałam się na wizytę u pani doktor.
Pani doktor bardzo miła, przyjęła mnie o umówionym czasie. Dokładnie zapoznała się z dolegliwością, wytłumaczyła skąd się bierze i przepisała leki. Po trzech dniach była znaczna poprawa. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc i właściwą opiekę.

Marlena Chmielnicka – ZnanyLekarz.pl

Polecam serdecznie. Pani doktor bardzo miła, z podejściem do dzieci. Zaordynowała skuteczne leczenie.

Pani doktor bardzo miła, szczegółowo omówiła każdą zmianę i doradziła najlepsze leczenie. Bardzo polecam wizytę

Bardzo miła Pani Doktor. Na początku wysłuchała problemu. Następnie przepisała leki które pomagają . Leczenie przebiega pozytywnie

Pani doktor szczegółowo wytłumaczyła sposób leczenia oraz przedstawiła inne metody. Dokładnie wyjaśniła zalecenia.

Polecam kontakt z dr Chmielnicką. Leczyłam u p. dr zaawansowany trądzik, wdrożone leczenie pomogło. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Leczenie przebiega bardzo pomyślnie. Polecam

Polecam serdecznie panią dermatolog. Bardzo miła pani, szybko zdiagnozowała mój problem i wiele mi doradziła. Bardzo miła 🙂

Wizyty przebiegają w komfortowej atmosferze. Pani Doktor ma dużą wiedzę i wszystko jest szczegółowo objaśniane, a leczenie przebiega pomyślnie.

Jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. Leczenie dermatologiczne jest często długotrwałe, więc z tym trzeba się liczyć. pani doktor jest bardzo miła, wszystko wyjaśnia, doradza. Leczenie przynosi poprawę:) Bardzo dziękuję:)

Świetny specjalista, a jednocześnie bardzo serdeczna, ciepła, uśmiechnięta osoba. Pani Dr Chmielnicka pomogła mojemu synkowi, u którego rozpoznała ziarniniaka naczyniowego. Dokładnie wyjaśniła na czym polega zabieg krioterapii. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości, cierpliwie wysłuchała, wytłumaczyła jak postępować po zabiegu. Dziś ani śladu po zmianie, która przez swą lokalizację na buzi, tym bardziej budziła mój niepokój. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za skuteczność, a przede wszystkim zrozumienie.